Jepet me QERA ambjent tregtar me funksion Bar-Kafe tek Gjimnazi “Partizani”

  • 900€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga 4 Deshmoret
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga 4 Deshmoret
  • 900€

Details

  • Price: 900€
  • Size: 300 m²
  • Type: ambjent biznesi, Lokal bar-kafe
  • Status: qera

Description

Jepet me QIRA ambjent tregtar me funksion Bar-Kafe tek Gjimnazi “Partizani”

▪️Sip.ambjenti 100 m2+ 200 m2 oborr
▪️2 tualete
▪️Kati 0
▪️Pallat i ri

Ambjenti është totalisht i investuar dhe funksional, aksesohet thjeshtësisht nga rrugët kryesore të zonë dhe shërben klientelë të mirë. Shërbehet nga një oborr i bollshëm i cili është totalisht në funksion të ambjentit.

Kontaktoni HABITAT pranë Komunës së Parisit:
📞0694370227/📞0694098578

  • Address Rruga 4 Deshmoret
  • City Tirane
  • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
  • Habitat