JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TE PALLATET AGIMI! Billion423

 • 330€
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TE PALLATET AGIMI! Billion423

, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira ambjent komercial te Pallatet AGIMI! Ambjenti ndodhet ne katin -1 dhe ka nje siperfaqe prej 60m2. Ndodhet ne rrugen kryesore dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacione apo per vizite ne prone, mund te na kontaktoni! 0692033500

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate