JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL , RRUGA “KARDINAL MIKEL KOLIQI”, SHKODËR

 • 800€
, Rruga Kardinal Mikel Koliqi, Mehalla Çakajve, Lagjja 3, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL , RRUGA “KARDINAL MIKEL KOLIQI”, SHKODËR

, Rruga Kardinal Mikel Koliqi, Mehalla Çakajve, Lagjja 3, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 160 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694002428

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL ,RRUGA KARDINAL MIKEL KOLIQI, SHKODËR.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 160 m2 dhe organizohet në: 1 ambient të madh dhe 2 tualete.

Ndodhet në katin e parë të një ndërtesë të re.

Prona është e përshtatshme për çdo lloj biznesi dhe ndodhet në një nga zonat me qarkullim të lartë në Shkodër.

Qiraja mujore është 800 Euro/ muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002428

 • Address Rruga Kardinal Mikel Koliqi, Mehalla Çakajve, Lagjja 3, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate