JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TE RRUGA VASO PASHA ID-969

 • 600€
5 Blloku, Blloku, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TE RRUGA VASO PASHA ID-969

5 Blloku, Blloku, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 35 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TE RRUGA VASO PASHA  ID-969

Jepet me qira ambjent biznesi. Ndodhet ne Rrugen Vaso Pasha. Ka nje siperfaqe prej 35m2 dhe ndodhtet ne katin 0. Ndodhet buze rruge dhe ka fasade xhami. Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Ka sistem ngrohjeje me kondicioner dhe ka ndricim.

Per me shume informacion dhe per vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TE RRUGA VASO PASHA

 • Address Blloku, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate