JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PRANË GJYKATËS, VLORË

 • 15.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PRANË GJYKATËS, VLORË

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 15.000€

Details

 • Price: 15.000€
 • Size: 37 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355696828315

Description

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI , VLORË.

Prona ka një sipërfaqe prej 37.2 m2 dhe organizohet në: 1 ambient dhe 1 tualet.

Ambienti është i përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh.

Çmimi—>15.000 Leke/muaj.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355696828315

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate