JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PRANË GJYKATËS VLORË.

  • 214€
,

Details

  • Price: 214€
  • Size: 38 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PRANË GJYKATËS VLORË.

Prona ka një sipërfaqe prej 38.40 m2
Organizohet në:
1 ambient dhe 1 tualet.

Ambjenti ndodhet në katin e dytë me pamje nga rruga .

Ambienti është i përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh si : Zyrë Avokatie ,Noterie etj.

Çmimi 25.000 Leke/muaj.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +3556967066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare