JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE PLAZH ILIRIA

 • 400€
, Rruga Venecia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera
, Rruga Venecia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 100 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Jepen ambjent biznesi me qira ne plazh iliria vija e dyt me siperfaqe totale 100m2 kati i par.
Ambjenti organizohet me nje dhom te madhe dhe me dy tualete i paisur me dy hyrje ne pjesen e perparme dhe te pasme te objektit.
Ambjenti esht i pershtatshem per biznese te ndryshme si market, bar restorant ka dhe hapsir te jashtme ose biznese te tjera sepse ndodhet ne nje rrug shum te frekuentuar gjat gjith kohes.
Disponon dokumentacjon te rregullt.
Per me shum informacjone ose vizit ne pron na kontaktoni.

0692121277

 • Address Rruga Venecia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau