JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE PLAZH ILIRIA

 • 800€
, Rruga Venecia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera
, Rruga Venecia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 366 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Jepet me qira ambjent biznesi ne plazh iliria vija e dyt me siperfaqe 366m2 kati -1.
Ambjenti esht i favorshem per biznese te ndryshme pasi ndodhet ne nje zone te frekuentuar.
Ambjenti organizohet nga nje hapsir e madhe dhe ka dy tualete.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Per me shum info ose vizit ne prone na kontaktoni.

0692121277

 • Address Rruga Venecia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau