JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LUSHNJE

 • 2.000€
, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LUSHNJE

, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 3000 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 069 703 2244

Description

Jepet me qira ambient biznesi në Lushnje.
Sipërfaqa e truallit në të cilin ndodhet ambienti është 3000 m² dhe 1800 është objekti.
Ambjenti mund të përdoret për çdo mundësi biznesi në bazë të vendodhjes që ka buzë autostradës.
ID e pronës 11821.
Çmimi 2 000 €/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 703 2244

 • Address Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate