JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KONGRESI PËRMETIT”, FIER

 • 250€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KONGRESI PËRMETIT”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 107 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355694035476

Description

Jepet me qira ambjent biznesi në lagjjen “Kongresi Përmetit”, Fier.
Ka një sipërfaqje prej 107.9 m² dhe është i organizuar në një dhomë të bollshme dhe një tualet.
Ambjenti është i përshtatshëm për ç’do lloj biznesi si: bar-kafe, pastiçeri, fast-food, farmaci, etj.
Ka lokacion të favorshëm pasi ndodhet në rrugë kryesore, në pedonale. Jepet me qira me një çmim prej 250 €/total (i negociueshëm). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243.

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambjent-biznesi-ne-lagjjen-kongresi-permetit-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate