JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KONFERENCA E PEZËS”, FIER 20000 LEKE/MUAJ

  • 161€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KONFERENCA E PEZËS”, FIER 20000 LEKE/MUAJ

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 161€

Details

  • Price: 161€
  • Size: 24 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Jepet me qira ambjent biznesi në lagjjen “Konferenca e Pezës”, Fier.
Ambjenti ka një sipërfaqje prej 24 m² dhe organizohet në një dhomë dhe një tualet.
Është i përshtatshëm për ç’do lloj biznesi. Jepet me qera me çmimin 20 000 lekë / muaj (i negociueshëm).
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambjent-biznesi-ne-lagjjen-konferenca-e-pezes-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate