JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KASTRIOT”, FIER

 • 161€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KASTRIOT”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 161€

Details

 • Price: 161€
 • Size: 38 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Jepet me qira ambjent biznesi në lagjjen “Kastriot”, Fier.
Ka një sipërfaqje prej 38 m² dhe disponon çertifikatë pronësie.
Organizohet në një dhomë dhe 1 tualet.
Është i përshtatshëm për ç’do lloj biznesi.
Jepet me qira me një çmim prej 20 000 lekë/ muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243.

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambjent-biznesi-ne-lagjjen-kastriot-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate