JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER. 50,000 LEK / Muaj

 • 403€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER. 50,000 LEK / Muaj

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 403€

Details

 • Price: 403€
 • Size: 80 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Jepet me qira ambient biznesi në lagjjen “Apollonia”, Fier. Me sipërfaqe prej: 80 m². Ndodhet në katin e dytë të një obiekti 5 katësh. Ambienti është i organizuar në: sallë me 2 kolona qëndrore. Me fasadë xhami të temporuar. Ka 1 banjo, dhomë private dhe është i pa mobiluar. Me shkallë të brendshme. Ambienti është në gjendje pune. Godina ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm. Çmimi i qirasë : 50 000 Lekë/muaj. Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë Cel: +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambjent-biznesi-ne-lagjen-apollonia-fier-2/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate