JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN: ” APOLLONIA “, FIER. 18,000 LEK / Muaj

  • 146€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN: ” APOLLONIA “, FIER. 18,000 LEK / Muaj

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 146€

Details

  • Price: 146€
  • Size: 40 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355697032242

Description

Jepet me qira ambjent biznesi në Lagjen: “Apollonia”, Fier. Ambjenti ka një sipërfaqje prej 40 m² dhe është e organizuar ne 1 dhoma dhe 1 banjë. Ndodhet në një zonë të përshtatshme për ushtrimin e aktivitetit. Ndodhet në kryqëzimin e unazës së qytetit me stacionin e trenit. Është i përshtatshëm për: Farmaci, agjenci, kancelari, fast-food, bar ose për ç’do investim tjetër të ngjashëm. Për informacione më të detajuara apo vizit në pronë kontaktoni në Tel: ☎️ +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambjent-biznesi-ne-lagjen-apollonia-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate