Jepet me qira ambjent biznesi në Bulevardin Vlorë – Skelë

  • 256€
,

Details

  • Price: 256€
  • Size: 43 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

Jepet me qira ambjent biznesi në Bulevardin Vlorë – Skelë. Ambienti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. Ka një sipërfaqe prej 43 m². Dyqani është i pajisur me kondicioner, gjithashtu ka dhe një ambjent magazine. Vendodhja e tij në Bulevardin Vlorë – Skelë dhe fasada e xhamit e bën një mundësi shumë të mirë investimi. Dyqani disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Çmimi i qerasë është 30 000 lekë/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare