JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE NË RRUGËN “BARDHOK BIBA”, TIRANË.

 • 1.000€
9 Qender, Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE NË RRUGËN “BARDHOK BIBA”, TIRANË.

9 Qender, Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697022840

Features

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE NË RRUGËN “BARDHOK BIBA”, TIRANË.
Prona është e organizuar në 2 ambiente, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ambienti ndodhet në një nga zonat më të mira të kryeqytetit ,me dalje direkte në rrugë kryesore.
Sipërfaqja e ambientit është 200 m2 dhe është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti tregtar.
Prona jepet me qira me çmimin 1000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në nr: +355697022840.

 • Address Rruga "Bardhok Biba"
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate