JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA.. BULEVARDI ZOGU I PARE..!!

 • 1.500€
, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA.. BULEVARDI ZOGU I PARE..!!

, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA…!!

Jepet me qira ambinet per zyra me nje siperfaqe 100 m2 ne katin e 5 ..!!
Ambienti ndodhet perball ministris se drejtesis ne nje pallat te ri te sapo perfunduar dhe eshte pershatur per zyra, apartamentit i jane bere punime ekstra per te pasur zyra komode dhe shume pran qendres se tiranes, me dy ballkone me pamje nga bulevardi zogu i pare shume e lehte per tu aksesuar..!!
JEPET ME QIRA PER NJE CMIM 15000 EURO.. (15 euro/m2)
Vetem per klientat qe njfin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL