JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK ISH EKSPOZITA ,TIRANË

,

Details

  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK ISH EKSPOZITA ,TIRANË

Çmimi: 100000 Lekë neto

Sipërfaqja: 100 m²

Ambienti  ndodhet në katin 0 dhe organizohet nga recepsioni , 6 dhoma te ndara dhe 1 tualet I përbashkët . Objekti ka funksionuar si një qendër   estetike/ masazhi dhe I disponon të gjitha pajisjet e nevojshme ,mund të jepet me qira edhe bosh në varësi të kërkesës

Zona ku ndodhet ambienti është perfekte për investimin e biznesit tuaj

Për më shumë detaje mund te kontaktoni :

0697032241

Address

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta