JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE RRUGA E RINASIT ,TIRANË

 • 4.000€
11 Rinas, Rruga Kthesa e Rinasit, Gjeç Kodër, Prezë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
qera
11 Rinas, Rruga Kthesa e Rinasit, Gjeç Kodër, Prezë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
 • 4.000€

Details

 • Price: 4.000€
 • Size: 1000 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: magazine
 • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE RRUGA E RINASIT ,TIRANË

 

 

Çmimi:  4000 euro neto / muaj

Sipërfaqja:  1000 m²

Truall :1800 m²

Vendndodhja: Rruga e Aeroportit

 

Ambienti ndodhet në rrugë kryesore dhe është shumë i aksesueshëm.
Organizimi I ambientit konsiston në një open space + 1 tualet,I  rrethuar me fasadë xhami .
Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin , pasi vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientelë të gjerë për biznese , si: makina me qira apo shitje,fabrikë , magazinë , servis makinash etj

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

0692048884

 • Address Rruga Kthesa e Rinasit, Gjeç Kodër, Prezë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Rinas

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta