JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL, TE FUSHA E AVIACIONIT , TIRANË

 • 2.500€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 300 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL, TE FUSHA E AVIACIONIT , TIRANË

 

Çmimi: 2500 euro/ muaj neto

Sipërfaqja neto 150 m2

Sipërfaqe verande : 150m2

Vendndodhja: Fusha e Aviacionit, Tiranë

 

 

Ambienti ka një sipërfaqe prej 300 m2  dhe organizohet nga një open space , 1 tualet dhe veranda . Ambienti ështe i organizuar me fasadë xhami nga jashtë, dhe është lehtësisht I aksesueshëm.

Ambienti është I pershtatshëm per biznese të ndryshme si: Bar-Restorant, Lokal, Fast Food , Dyqan etj  .

 

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0688000969

 

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta