JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE BEXHISTENI, SHKODËR.

 • 250€
, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE BEXHISTENI, SHKODËR.

, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 51 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694002427

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE BEXHISTENI, SHKODËR.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 51m2 dhe është i organizuar nga një ambient, një tualet dhe një magazinë.
Ndodhet në katin e 1-rë të një pallati të ri.
Çmimi i qirasë është 250 Euro/ Muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002427.

 • Address Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate