JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL ,RRUGA KARDINAL MIKEL KOLIQI, SHKODËR.

  • 600€
,
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL ,RRUGA KARDINAL MIKEL KOLIQI, SHKODËR.

,
  • 600€

Details

  • Price: 600€
  • Size: 160 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL ,RRUGA KARDINAL MIKEL KOLIQI, SHKODËR.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 160 m2 dhe organizohet në: 1 ambient të madh dhe 2 tualete.

Ndodhet në katin e parë të një ndërtesë të re.

Prona është e përshtatshme për çdo lloj biznesi dhe ndodhet në një nga zonat me qarkullim të lartë në Shkodër.

Qiraja mujore është 600 Euro/ muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002428

Address

  • City Shkoder

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Shkoder
  • DES Shkoder