JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE PROKURORISE, SHKODËR.

 • 15.000€
, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE PROKURORISE, SHKODËR.

, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 15.000€

Details

 • Price: 15.000€
 • Size: 50 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694002427

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE PROKURORISE, SHKODËR.

Ambienti ndodhet në katin e parë.

Sipërfaqja e tij është 50m² dhe ambienti mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi si: zyrë, magazinë etj.

Jepet me qira për vetëm 15000 Lekë/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002427.

 • Address Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate