JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË ISH PARKUT

 • 700€
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 105 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË ISH PARKUT

 

Çmimi : 700 euro i diskutueshëm

Sipërfaqja kati 1 : 75 m2

Sipërfaqja kati 2 : 30 m2

Vendndodhja: Ish parku i autobusave

 

Ambienti organizohet nga një open space  e ndarë ne 2 kate dhe 1 tualet. Ambienti ështe lehtësisht I aksesueshëm  pasi ndodhet në anë të rrugës  në një zonë mjaft të populluar. I pershtatshëm per biznese të ndryshme si : magazinë, dyqan , depo , dyqan , estetikë etj.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0697032241

 • Address Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta