JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË PEDONALE, SHKODËR.

 • 1.000€
, Pedonale, Shkodër
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË PEDONALE, SHKODËR.

, Pedonale, Shkodër
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 150 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694002427

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË PEDONALE, SHKODËR.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 150 m2 dhe organizohet në: 1 ambient dhe 2 tualete.
Ndodhet në katin e parë të një ndërtesë të re.
Prona është e pershtatshme per çdo lloj biznesi dhe ndodhet në një nga zonat me akses me të mirë në Shkodër.
Çmimi i qirasë është 1000 Euro/ muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002427.

 • Address Pedonale, Shkodër
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate