JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË PASKUQAN

  • 1.800€
, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
qera
, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
  • 1.800€

Details

  • Price: 1.800€
  • Size: 390 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË PASKUQAN

 

Sipërfaqja e ambientit: 390 m2

Sipërfaqja e parkimit: 1000 m2

Çmimi : 1800 euro / muaj ( I diskutueshëm)

 

 

Ambienti ndodhet në anë te rrugës shumë pranë me bulevardin e ri dhe  është shumë lehtë I aksesueshem.Biznesi është I ngritur tashmë me një klientelë te rregullt . Çdo gjë është e mirë investuar. Ambienti  mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi  .

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0697032241

  • Address Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta