JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË MISTO MAME, TIRANË

 • 400€
, Hazbi Serani, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
qera
, Hazbi Serani, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 110 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË MISTO MAME, TIRANË

 

Çmimi: 400 euro/ muaj

Sipërfaqja neto 110 m2

Vendndodhja: Misto Mame, Tiranë

 

 

Ambienti ka një sipërfaqe prej 110 m2  dhe organizohet nga një open space dhe 1 tualet . Ambienti ështe i organizuar me fasadë xhami nga jashtë, dhe është lehtësisht I aksesueshëm.

Ambienti është I pershtatshëm per biznese të ndryshme si: Bar-Restorant, Lokal, Fast Food , Dyqan etj  .

 

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

+355 69 204 8884

 • Address Hazbi Serani, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta