JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË KAMËZ, TIRANË

 • 600€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Bulevardi Blu, Lagje 1, Bathore, Bathore (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
qera
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Bulevardi Blu, Lagje 1, Bathore, Bathore (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Room: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË KAMËZ, TIRANË

 

ÇMIMI: 60000 lekë

Vendndodhja: Bulevardi Blu , Kamëz ,Tiranë.

 

 

Ambienti ndodhet në katin e dytë të një  Ambienti është I organizuar nga një Open-Space me fasadë xhami e cila ju jep mundësinë për reklamimin e biznesit tuaj. Ambienti është i përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh si: bar kafe , restorante, markete, parukeri, barber shop, kancelari , si dhe per zyra te ndryshme etj.

 

Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.

 

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni:

0688000969

 

 • Address Bulevardi Blu, Lagje 1, Bathore, Bathore (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta