JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL I ORGANIZUAR NE APARTAMENT 2+1 PRANË 21 DHJETORIT

 • 500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL I ORGANIZUAR NE APARTAMENT 2+1 PRANË 21 DHJETORIT

 

Çmimi :500 euro /muaj

Vendndodhja: Rruga Muhamet Gjollesha pranë 21 dhjetorit

Sipërfaqja: 90 m2

 

Apartamenti ndodhet në katin e 2 të banimit. Ambienti është përdorur si estetikë dhe është shumë I përshtatshëm për te zhvilluar biznese si : parukeri – estetikë, zyrë shërbimi, fizioterapi, klinikë dentare etj

 

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

+355 68 800 0969

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta