JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA TODI SHKURTI, TIRANË.

 • 80.000€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA TODI SHKURTI, TIRANË.

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA TODI SHKURTI, TIRANË.

Ambienti ndodhet në katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 72 m2.

Është i përshtatshëm për shumë lloje aktivitetesh pasi ndodhet në rrugë kryesore.
Zona në të cilën ndodhet është lehtësisht e aksesueshme.
Ka funksionuar prej vitesh si market.

Ambienti organizohet në: 1 ambient edhe 1 tualet.

Cmimi: 80.000 Lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696050092

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate