Jepet me qira ambient biznesi tek Rr. Karl Gega

  • 350€
, Rruga Karl Gega, Skënderbeg, Lagjja 3, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
qera

Jepet me qira ambient biznesi tek Rr. Karl Gega

, Rruga Karl Gega, Skënderbeg, Lagjja 3, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
  • 350€

Details

  • Price: 350€
  • Size: 60 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Jepet  me qira ambient tregtar pranë Bulevardit të Ri, Rruga Karl Gega.
Informacion mbi ambientin: sipërfaqja 60 m2, kati 0, me oborr të bollshëm.
Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, në një pozicion shumë strategjik dhe është mundësi shumë e mirë investimi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Çmimi: 350 €/muaj

  • Address Rruga Karl Gega, Skënderbeg, Lagjja 3, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
  • City Shkoder

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
  • Immo Albania