JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJJA “APOLLONIA”, FIER.

 • 651€
, Lagjja ''Apollonia''
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJJA “APOLLONIA”, FIER.

, Lagjja ''Apollonia''
 • 651€

Details

 • Price: 651€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032247

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJJA “APOLLONIA”, FIER.
Ambienti ndodhet në një zonë të investuar.
Sipërfaqja e tij është 138 m² dhe mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi si: dyqane, zyra, klinikë etj.
Jepet me qira për vetëm 651 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697032247.

 • Address Lagjja ''Apollonia''
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate