JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK KOMUNA E PARISIT, TIRANË.

  • 214€
,

Details

  • Price: 214€
  • Size: 25 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK KOMUNA E PARISIT, TIRANË.

Ambienti ndodhet në katin e parë, me pamje nga parkimi i pallatit, në një zonë të investuar.
Sipërfaqja e tij është 25 m² dhe ambienti mund të përdoret për aktivitete të biznesi si: dyqane, zyra

Jepet me qira për vetëm 25.000 Lekë/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në:
0686032320

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita