JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT”, TIRANË.

 • 600€
, Bulevardi "Dëshmorët e Kombit"
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT”, TIRANË.

, Bulevardi "Dëshmorët e Kombit"
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 44 m²
 • Room: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696011333

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT”, TIRANË.
Ambienti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe lehtësisht të aksesueshme në kryeqytet.
Sipërfaqja e tij është 44.3 m² dhe mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi si: dyqane, zyra etj.
Jepet me qira për 600 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696011333.

 • Address Bulevardi "Dëshmorët e Kombit"
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate