JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE MARINA, HIMARË

 • 90.000€
, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE MARINA, HIMARË

, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355693041461

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE MARINA, HIMARË.

Ambienti ndodhet në katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 125 m2.

Është i përshtatshëm për shumë lloje aktivitetesh pasi ndodhet pranë rrugës nacionale.

Ambienti organizohet në dy pjesë: pjesa e brendshme ka një sipërfaqe prej 87 m2 dhe pjesa shtese e cila ka një sipërfaqe prej 38 m2.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461

 • Address Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate