JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE BULEVARDI ZOGU I PARË,TIRANË

 • 1.000€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE BULEVARDI ZOGU I PARË,TIRANË

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi, Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355697022840

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE BULEVARDI ZOGU I PARË,TIRANË

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të mira në qytet me akses të favorshëm.

Prona ndodhet në katin 0 dhe ka nje sipërfaqe të bollshme prej 112.30 m.

Ambjenti ka qënë gjithmonë në aktivitet dhe është shumë i shfrytëzueshëm për cdo lloj biznesi.

Organizohet në një ambient të bollshëm, 1 depo , 2 tualete.

Jepet me qira 1000 Euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate