Jepet me qira ambient biznesi në zonën e “Qytet Studenti”Tiranë.

  • 513€
,

Details

  • Price: 513€
  • Size: 260 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

Jepet me qira ambient biznesi në zonën e ”Qytet Studenti”Tiranë.

Ambienti është i përshtatshëm për lokal,supermarket, farmaci etj.
Ambienti ka sistem ngrohje dhe ndodhet në zonë shumë të favorshme

Qiraja 60.000 Lekë/muaj

Për më shumë informacione na kontakoni
0686032320

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita