JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË TIRANË

 • 2.000€
,
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË TIRANË

,
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 195 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË TIRANË.

Ambienti ndodhet në e 6-të një objekti elitar në një ndër zonat Premium në zemër të Tiranës.

Organizohet në 4 ambiente: Kuzhinë e veçuar, 2 tualete, dhomë server, depo, ballkon i bollshëm dhe verandë “city view”.

Ambienti ofrohet plotësisht i restauruar, sistem kondicionimi dhe aspirim funksional.

Është i gatshëm për të ushtruar aktivitetin.

Ka akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I përshtatshëm për zyra të natyrave të ndryshme si: Klinikë dentare, zyra konsulece etj.

ID e pronës: 11779.

Çmimi është 2.000 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni +355 69 408 3999.

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate