JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “THANAS ZIKO”, TIRANË.

 • 244€
, Rruga "Thanas Ziko"
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “THANAS ZIKO”, TIRANË.

, Rruga "Thanas Ziko"
 • 244€

Details

 • Price: 244€
 • Size: 50 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697022840

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “THANAS ZIKO”, TIRANË.
Prona ndodhet në një zonë të qetë në kryeqytet.
Sipërfaqja e ambientit është 50 m2 dhe ndodhet në katin e parë.
Organizohet në: 1 ambient dhe 1 tualet.
Prona jepet me qira për 244 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697022840.

 • Address Rruga "Thanas Ziko"
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate