JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “SIRI KODRA”, TIRANË.

 • 203€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga "Siri Kodra"
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “SIRI KODRA”, TIRANË.

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga "Siri Kodra"
 • 203€

Details

 • Price: 203€
 • Size: 61 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355697022840

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “SIRI KODRA”, TIRANË.
Prona është e organizuar në: 1 ambient dhe 1 tualet.
Ambienti ndodhet në një nga zonat me akses të mirë në qytet.
Ambienti e ka sipërfaqen 61 m2 dhe ndodhet në katin 0.
Jepet me qira për 203 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355697022840.

 • Address Rruga "Siri Kodra"
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate