JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JAKOV XOXA , FIER

  • 1.500€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JAKOV XOXA , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 1.500€

Details

  • Price: 1.500€
  • Size: 120 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Jepet me qira ambient biznesi në rrugën Jakov Xoxa , Fier , me një sipërfaqe prej 120 m² . Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore në pedonale dhe është i përshtatshëm për çdo llojë biznesi . Çmimi i qiras është 1500 € / muaj . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243 .

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-rrugen-jakov-xoxa-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate