JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HOXHA TAHSIM”, TIRANË.

 • 325€
, Rruga "Hoxha Tahsim"
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HOXHA TAHSIM”, TIRANË.

, Rruga "Hoxha Tahsim"
 • 325€

Details

 • Price: 325€
 • Size: 56 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355697022840

Features

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HOXHA TAHSIM”, TIRANË.
Prona është e organizuar në: 1 ambient dhe 1 tualet.
Ndodhet në një zonë të qetë dhe është i favorshëm për çdo lloj investimi.
Sipërfaqja e tij është 55.9 m2.
Ambienti është lehtësisht i aksesueshëm dhe me aktivitet te mirë.
Jepet me qira për 325 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697022840.

 • Address Rruga "Hoxha Tahsim"
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate