JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E KAVAJËS, TIRANË.

 • 500€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E KAVAJËS, TIRANË.

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E KAVAJËS, TIRANË.

Prona organizohet në: 4 zyra, 1depo ,1 tualet dhe ballkon.

Siperfaqja eshte 125 m2.

Ambienti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me 2 ashensore.

Çmimi 500 euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë kontaktoni:
+355697032246

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate