JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E KAVAJËS, TIRANË.

 • 500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E KAVAJËS, TIRANË.

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E KAVAJËS, TIRANË.

Prona organizohet në: 2 zyra, 1depo ,1 tualet dhe ballkon.
Siperfaqja eshte 105 m2
Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore.

Çmimi 500 euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë kontaktoni:

+355697032246

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate