JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E DIBRËS,TIRANË

 • 400€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E DIBRËS,TIRANË

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697022840

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E DIBRËS, TIRANË

Ambienti i biznesit ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor.

Siperfaqja është 72m2.

Organizimi i tij është 2 ambiente, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Jepet me qera 400 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697022840.

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate