JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

 • 325€
, Qendër, Elbasan
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

, Qendër, Elbasan
 • 325€

Details

 • Price: 325€
 • Size: 32 m²
 • Room: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.
Jepet me qira ambient biznesi në një nga zonat më të frekuentuara të qytetit të Elbasanit.
Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 32 m2.
Çmimi i pronës është 325 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045100.

 • Address Qendër, Elbasan
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate