JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE QENDËR TE FIERIT.

 • 324€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE QENDËR TE FIERIT.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 324€

Details

 • Price: 324€
 • Size: 90 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032247

Description

Jepet me qira ambient biznesi në lagjen “15 Tetori”, Fier.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 90 m², dhe çmimi me të cilin jepet është: 40000 Lekë/muaj, i negociueshëm.
Objekti mund të përdoret per veprimtari ekonomiko-tregtare si: pikë shitje me shumicë dhe pakicë të produkteve ushqimore ose industriale; vend magazinimi për materiale dhe mallra me destinacion shitjeje, servis makinash etj.
Favorizohet nga lokacioni tepër i rëndësishëm në qëndër të Fierit, 50m larg saj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032247

 • Address Lagjja "15 Tetori"
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate