JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN “KRYENGRITIA”, FIER 40,000 LEK / Muaj

  • 322€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN “KRYENGRITIA”, FIER 40,000 LEK / Muaj

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 322€

Details

  • Price: 322€
  • Size: 161 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe prej: 161 M² , objekt 2 katësh privat open space. Ambienti është i organizuar: 1 banjo, ambieni i biznesit me fazad xhami + ballkon, parking të mbyllur. Perfekte për biznese të ndryshme, si fasoneri, klinika dentare etj. Ambienti është i survejuar nga kamera. I shtruar me pllaka dhe i ndriçuar mirë. Godina ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm, e aksesueshme direkt nga rruga kryesore Fier-Vlorë. Jepet me qira për 40 000 Lekë/muaj i negociueshëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni. :Tel: +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-ambient-biznesi-ne-lagjjen-kryengritia-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate