JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”KONGRESI I PËRMETIT”, FIER.

 • 162€
, Lagjja ''Kongresi i Përmetit''
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”KONGRESI I PËRMETIT”, FIER.

, Lagjja ''Kongresi i Përmetit''
 • 162€

Details

 • Price: 162€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032247

Features

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”KONGRESI I PËRMETIT”, FIER.

Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqje prej 40 m2.
Është i përshtatshëm për të zhvilluar biznese si: klinika mjekësore, qendra estetike, zyra etj.

Çmimi i pronës është 20000 Lekë/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032247.

 • Address Lagjja ''Kongresi i Përmetit''
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate