JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”APOLLONIA” FIER

 • 1.500€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”APOLLONIA” FIER

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +35569 20 45 103

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ”APOLLONIA” FIER.

Prona është e organizuar në 1 ambient te madh, 1 dhomë prive, dhe 1 tualet. Ështe i mobiluar dhe arreduar në mënyrë të tillë që klienti ta shfrytëzoj si lokal. Është i pajisur dhe me sistem fonie.

Ambienti ndodhet në bodrum dhe ka një sipërfaqje prej 150 m2.

Çmimi i pronës për qira është 1500 euro/muaj. I diskutueshem.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +35569 20 45 103.

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate